Trainings schema

schema_0109.png




Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SKV MO11-1 16.45 - 17.45 Nora Breman, Isa Bink
  • Veld B
  • -
SKV JO10-1 17.00 - 18.00
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO11-2 17.00 - 18.00
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO11-3 17.00 - 18.00
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO12-2JM 17.00 - 18.00
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO12-3 17.00 - 18.00
  • Veld B - 1
  • -
SKV MO13-1 18.00 - 19.00 Louka Goezinnen, Noa Onbelet
  • Veld A - Noord
  • -
SKV MO13-2 18.00 - 19.00 Maud Rokker, Aimée Bink
  • Veld B
  • -
SKV JO10-2 18.00 - 19.15
  • Veld B - 1
  • -
SKV JO13-2 18.00 - 19.15
  • Korfbalstrook
  • -
SKV JO13-3 18.00 - 19.15
  • Veld West
  • -
SKV JO14-1 18.00 - 19.15
  • Korfbalstrook
  • -
SKV MO15-1 18.00 - 19.15 Bas Breman
  • Veld A - Zuid
  • -
SKV JO10-3 18.15 - 19.15
  • Veld B - 2
  • -
SKV JO10-4 18.15 - 19.15
  • Veld B - 1
  • -
SKV JO17-1JM 19.15 - 20.30
  • Veld A - Zuid
  • -
SKV JO17-2 19.15 - 20.30
  • Veld A - Noord
  • -
SKV JO19-4 19.15 - 20.30
  • Veld B - 1
  • -
SKV JO19-6 19.15 - 20.30
  • Veld B - 4
  • -
SKV MO15-2 19.15 - 20.30 Albert Heller
  • -
SKV MO17-1 19.15 - 20.30 Marcel Korevaar
  • Veld B
  • veld delen met 3 teams
SKV MO19-1 19.15 - 20.30 Björn Molenmaker, Ron van der Hulst
  • Veld West
  • -
SKV 4 20.30 - 20.00
  • Veld B - West
  • -
SKV 3 20.30 - 22.00
  • Veld B - West
  • -
SKV 5 20.30 - 22.00
  • Veld B - Oost
  • -
SKV 6 20.30 - 22.00
  • Veld B - Oost
  • -
SKV 7 20.30 - 22.00
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO19-1 20.30 - 22.00
  • Veld A - Noord
  • -
SKV JO19-3 20.30 - 22.00
  • Veld A - Zuid
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SKV JO17-3 17.00 - 18.00
  • Veld A - Noord
  • -
SKV JO9-1JM 18.00 - 19.15
  • Veld A - 1
  • -
SKV JO11-1 18.00 - 19.15
  • Veld A - 3
  • -
SKV JO12-1JM 18.00 - 19.15
  • Veld A - Noord
  • -
SKV JO13-1 18.00 - 19.15
  • Veld B - West
  • -
SKV JO15-1 18.00 - 19.15
  • Veld A - Zuid
  • -
SKV MO17-2 18.00 - 19.15 Dennis van Olderen
  • -
SKV JO15-2 19.15 - 20.30
  • Veld B - West
  • -
SKV JO15-3 19.15 - 20.30
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO15-4 19.15 - 20.30
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO19-2 19.15 - 20.30
  • Veld A - Noord
  • -
SKV JO19-5 19.15 - 20.30
  • Veld A - Zuid
  • -
SKV MO17-3 19.15 - 20.30 Marcel Mekkes
  • -
SKV 1 20.30 - 22.00
  • Veld A
  • Kleedkamer 14
  • -
SKV 2 20.30 - 22.00
  • Veld B - Oost
  • Kleedkamer 11
  • -
SKV VR1 20.30 - 22.00 Ray Dijkema
  • Veld A - Zuid
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SKV JO10-2 15.15 - 16.00
  • Veld B - 3
  • -
SKV JO10-3 15.15 - 16.15
  • Veld B - 2
  • -
SKV JO10-4 15.15 - 16.15
  • Veld B - 3
  • -
SKV JO8-2 16.00 - 17.00
  • Veld A - 2
  • -
SKV JO8-3JM 16.00 - 17.00
  • Veld A - 3
  • -
SKV JO9-2 16.00 - 17.00
  • Veld B - 1
  • -
SKV JO9-3 16.00 - 17.00
  • Veld B - 2
  • -
SKV JO9-4 16.00 - 17.00
  • Veld B - 3
  • -
SKV JO10-1 16.30 - 17.30
  • Veld B - West
  • -
SKV JO11-2 16.30 - 17.30
  • Veld A - Noord
  • -
SKV JO11-3 16.30 - 17.30
  • Veld A - Noord
  • -
SKV JO12-2JM 16.30 - 17.30
  • Veld A - Noord
  • -
SKV JO12-3 16.30 - 17.30
  • Veld A - Noord
  • -
SKV MO11-1 16.30 - 17.30 Nora Breman, Isa Bink
  • Veld B
  • -
SKV MO13-1 16.30 - 17.30 Louka Goezinnen, Noa Onbelet
  • Veld A
  • -
SKV JO8-1JM 17.00 - 18.00
  • Veld A - 3
  • -
SKV JO11-4 17.00 - 18.00
  • Veld B - 2
  • -
SKV MO13-2 17.30 - 18.30 Maud Rokker, Aimée Bink
  • Veld B - West
  • -
SKV JO13-2 18.00 - 19.15
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO13-3 18.00 - 19.15
  • Veld B - West
  • -
SKV JO14-1 18.00 - 19.15
  • Veld A - Zuid
  • -
SKV MO15-1 18.00 - 19.15 Bas Breman
  • Veld A
  • delen met 3 teams
SKV G1 19.15 - 20.30
  • Veld B - West
  • -
SKV JO17-1JM 19.15 - 20.30
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO17-2 19.15 - 20.30
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO19-4 19.15 - 20.30
  • Veld West
  • -
SKV MO17-1 19.15 - 20.30 Marcel Korevaar
  • Veld A - Zuid
  • -
SKV MO19-1 19.15 - 20.30 Björn Molenmaker, Ron van der Hulst
  • Veld A - Zuid
  • -
SKV 3 20.30 - 22.00
  • Veld A - Zuid
  • -
SKV JO19-1 20.30 - 22.00
  • Veld A - Noord
  • -
SKV JO19-3 20.30 - 22.00
  • Korfbalstrook
  • -
SKV JO19-6 20.30 - 22.00
  • Veld B - Oost
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SKV JO9-1JM 18.00 - 19.15
  • Veld A - 1
  • -
SKV JO11-1 18.00 - 19.15
  • Veld B - West
  • -
SKV JO12-1JM 18.00 - 19.15
  • Veld B - West
  • -
SKV JO13-1 18.00 - 19.15
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO15-1 18.00 - 19.15
  • Veld A - Zuid
  • -
SKV JO17-3 18.00 - 19.15
  • Veld A
  • -
SKV JO15-2 19.15 - 20.30
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO15-3 19.15 - 20.30
  • Korfbalstrook
  • -
SKV JO15-4 19.15 - 20.30
  • Veld B - Oost
  • -
SKV JO19-2 19.15 - 20.30
  • Veld A
  • -
SKV MO15-2 19.15 - 20.30 Albert Heller
  • -
SKV MO17-2 19.15 - 20.30 Dennis van Olderen
  • -
SKV MO17-3 19.15 - 20.30 Marcel Mekkes
  • -
SKV 1 20.30 - 22.00
  • Veld A
  • Kleedkamer 14
  • -
SKV 2 20.30 - 22.00
  • Veld A - Zuid
  • Kleedkamer 11
  • -
SKV JO19-5 20.30 - 22.00
  • Korfbalstrook
  • -
SKV VR1 20.30 - 22.00 Ray Dijkema
  • Veld B - West
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!